fbpx

Informace o vstupenkách

Vstupenky je možné zakoupit na www.musicis.cz a www.goout.cz nebo v den konání koncertu 60 minut před začátkem akce v pokladně. Zakoupené vstupenky nelze vyměňovat nebo vracet. Poskytované slevy se nedají slučovat. Zakoupené vstupenky nemusíte tisknout, při kontrole bude stačit předložení vstupenky v elektronické podobě.

Festivalový pas

Festival Music is nabízí možnost zakoupení celofestivalové vstupenky za zvýhodněnou cenu 1 300 Kč s tričkem a taškou Music is jako bonus. Za snížené vstupné budou mít posluchači zaručené místo na všech koncertech od 5. 10. do 9. 11. 2023.

Festivalový pas zahrnuje vstupenku k sezení na koncertech v Divadle X10 a místo na stání na koncert v Jazz Docku. Po zakoupení budete nejpozději 3 dny před každým koncertem vyzváni k potvrzení své účasti. Činíme tak proto, aby byla kapacita sálu vždy plnohodnotně využitá. Pokud se nebudete moct některého z koncertů zúčastnit, vaše místo postoupíme dalším zájemcům. Tašku a tričko si budete moci vyzvednout na pokladně na kterémkoli z vybraných koncertů.

Sponzorské vstupenky

U vybraných koncertů našeho festivalu nabízíme možnost zakoupení Sponzorské vstupenky. Získáte s ní možnost se po koncertu setkat osobně s některými umělci, zúčastnit se společenského rautu nebo dostanete stylovou tašku Music is. Sponzorskou vstupenkou zároveň našemu festivalovému týmu umožníte věnovat více času přípravě koncertů, které mají smysl. Zvolte nákup Sponzorské vstupenky u těch koncertů, kde to považujete za přínosné.

Umělecké vstupenky     

Studentům do 26 let všech uměleckých oborů nabízíme vstupenky na koncerty Music is za sníženou cenu 150 Kč. Jediné, co budete muset udělat, je zaslat žádost na info@musicis.cz a my Vám obratem pošleme unikátní slevový kód. Využijte této příležitosti díky studijnímu zaměření a seznamte se s interpretací a vystupováním profesionálů za sníženou cenu. Vstupenek je omezené množství.

Student / senior

Držitelé studentského nebo žákovského průkazu a senioři mohou využít slevu 20 % na všechny koncerty Music is. Tato sleva se nevztahuje na koncerty v Jazz Docku. Při kontrole vstupenek budete vyzváni k předložení příslušného průkazu.

ZPT / ZTP-P

Držitelé průkazu ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba + 1 doprovod) mohou využít slevu 50 % na všechny koncerty festivalu Music is. Při kontrole vstupenek budete vyzváni k předložení příslušného průkazu. Rezervace vstupenek ZTP a ZTP/P na info@musicis.cz.

Bezbariérový přístup

Divadlo X10 ani Jazz Dock nedisponují bezbariérovým přístupem, rádi s Vámi ale probereme možnosti, jak se na koncerty dostat. Pro více informací nás kontaktujte na info@musicis.cz.

Místa konání koncertů

Divadlo X10 – Charvátova 39, 110 00 Praha 1 – Nové Město
Jazz Dock – Janáčkovo nábř. 3249/2, 150 00 Praha 5 – Smíchov
Zámek Nelahozeves – Nelahozeves 1, 277 51 Nelahozeves